Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

16.12.2020

Party přímo u vás doma: Připravte návštěvě domácí popcorn, palačinky nebo vafle!

Konec roku je neodmyslitelně spjat s oslavami vánočních svátků i Nového roku. Čas setkávání a příjemných konverzací můžete podtrhnout i domácími dobrotami. Pro jejich přípravu navíc nemusíte plýtvat časem ani energií. Vše za vás snadno a během několika mála chvilek zvládnou připravit praktičtí pomocníci Ariete z rodiny Party Time.

 

Palačinky jako od maminky
Nedáte dopustit na sladkou nebo slanou verzi palačinek? Připravte je rodině nebo hostům společně s palačinkovačem Ariete, který vás příjemně překvapí svým jedinečným retro designem, výkonem a efektivitou. Pomocí jednoho knoflíku snadno nastavíte teplotu ohřívání a během několika mála chvilek se tak můžete pustit do přípravy lahodné dobroty.

Palačinkovači z rodiny Ariete samozřejmě nechybí nepřilnavý povrch, který usnadňuje přípravu palačinek, stejně jako údržbu samotného spotřebiče. Součástí balení jsou dvě špachtle pro ještě snadnější manipulaci s hotovými palačinkami.Popcorn nikdy nechutnal lépe
Popcorn si řada z nás neodmyslitelně spojuje s kinem nebo poutěmi. Co takhle si ale tuhle křupavou dobrotu připravit v pohodlí domova? S tím vám jednoduše pomůže další zástupce rodiny Ariete Party Time – popcornovač vyvedený v retro stylu padesátých let, který se může pochlubit kompaktními rozměry, stejně jako dokonalým designem a perfektním výkonem.

Popcorn si doma snadno připravíte i bez použití tuku. Jednotlivá zrníčka kukuřice totiž promění v křupavou lahůdku pouze horký vzduch, což ocení zejména milovníci zdravějších pochutin a ti, kteří si hlídají štíhlou linii. K dispozici je i lžíce pro jednoduché porcování a plnění. Popcornovač je navíc plně rozebíratelný, což usnadňuje následné čištění a jeho údržbu.

Vafle pro ty největší gurmány
Náš přehled praktických retro společníků z rodiny Ariete Party Time dnes zakončíme stylovým elektrickým vaflovačem, který opět skvěle ladí do designu padesátých let. Připravit s jeho pomocí můžete klasické či belgické vafle během několika mála chvilek. Vaflovač je opatřen světelným indikátorem, který vás informuje o tom, že je spotřebič připravený k přípravě lahodné pochoutky.Příkon vaflovače činí 700 W a pro snadnější přípravu a údržbu je opatřený nepřilnavými deskami i prostorem pro uschování kabelu. Nechybí ani bezpečnostní pojistka v podobě inteligentního zamykání, které chrání nejmenší kuchtíky před nepříjemným popálením.

zpět...