Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

10.12.2020

6 vánočních tipů od JBL

Vybrat vánoční dárek nikdy nebylo jednoduché, proto jsme pro vás připravili několik vánočních tipů. Herní sluchátka pro milovníky her, sportovní sluchátka pro sportovce a řadu dalších nápadů naleznete níže.

Vánoční karaoke
Pro všechny milovníky karaoke je zde JBL PartyBox On The Go. V balení spolu s reprákem najdete bezdrátový mikrofon, který lze využít nejen na karaoke, ale například na komentování eventů, oslav či skupinových tréninků. Rozhodně využití najdete mnoho. Nemluvě o tom, že i bez mikrofonu se jedná o výkonný přenosný reproduktor s výdrží až 6 hodin a výkonem 100 wattů.

 

Vianočné tipy JBL


Rádio, jak ho neznáte
DAB rádio, které lze směle používat i jako běžný bluetooth reprák hledejte v obchodech pod názvem JBL Tuner 2. Určitě potěší každého chataře, či prarodičů (tlačítka jsou dostatečně velké). Nechybí mu voděodolnost a 12-hodinová výdrž. Pokud hledáte větší a výkonnější DAB rádio, hledejte JBL Tuner XL.


Vianočné tipy JBL


Partner na novoroční předsevzetí
Sportovní True Wireless sluchátka budou určitě věrným společníkem, každému kdo si dá novoroční předsevzetí, že se bude více hýbat. Top sportovním modelem je JBL Endurance Peak II, který vydrží opravdu všechno. Z ucha jen tak nevypadnou, déšť ani sníh mu dělat problém nebudou a hudbu si užijete s pořádnými basy. Pokud hledáte sportovní model vhodný i na běžné nošení, mkrněte na JBL Reflect Mini NC.


Vianočné tipy JBL


Pro něžné pohlaví
Sestru, přítelkyni, partnerku či kamarádku jistě potěší růžové JBL-ko. A které růžové produkty se opravdu povedly? Z kategorie True Wirless sluchátek za nás bodují JBL Live Free NC +. Z repráků nová generace JBL GO 3.

Vianočné tipy JBL


Na dlouhé zimní gejmerské večery
Abyste si užili hraní her naplno, potřebujete k němu pořádný zvuk. JBL přišlo koncem léta se zcela novou herní řadou JBL Quantum. Vybrat si lze od úplně základních sluchátek až po profesionální. Milovníci reproduktorů si také přijdou na své u modelu JBL Quantum Duo.

 

Vianočné tipy JBL


Pro JBL fanouška
Toho by samozřejmě potěšilo cokoliv od JBL. No myslíme si, že nový JBL Xtreme 3 a JBL GO 3, které přišly s novým trendovým designem, stojí opravdu za to. Po zvukové stránce se opět posunuly o krok vpřed a s novým stupněm odolnosti IP67, budou moci projít rovnou sněhovým testem.

 

Vianočné tipy JBL


Všechny JBL produkty naleznete u našich autorizovaných prodejců.

zpět...