Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

20.01.2021

Multifunkční hrnec a rýžovar Ariete: Co všechno zvládne a proč by vám neměl v kuchyni chybět?

Známe to všichni. Multifunkčních spotřebičů do kuchyně je nepřeberné množství. Jeden umí to a druhý zase tohle. Najít ale takového, který zvládne nespočet běžných činností a gastro úprav a navíc se může pochlubit ještě řadou netradičních funkcí, je jako hledat jehlu v kupce sena. Máme pro vás ale dobrou zprávu! Ušetřili jsme vám čas s hledáním a představujeme multifunkčního pomocníka a zároveň stylový rýžovar Ariete, který si po přečtení dnešního článku zaručeně zapíšete na „must have“ seznam!

 

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?


Italský společník, který má emoce
Když se řekne Ariete, asi jen málokoho napadne, že tahle stálice na světovém trhu oslaví zanedlouho šedesátku. Psal se rok 1964 a v italské Florencii vznikla společnost, která začala vyrábět plynové zapalovače. Protože se jí nebývale dařilo, o pět let později se rozhodla na trh vstoupit s žehličkami. A pak už to šlo ráz na ráz.

Od žehliček to totiž bylo jen kousek k dalším domácím spotřebičům. Když spatřila světlo světa designová řada retro, zažila značka opětovný boom. Její designové kousky totiž nebyly pouze stylovými doplňky do kuchyně, ale vyzařovaly emoce a oživovaly vzpomínky.

Designový vzhled a řada praktických funkcí
Do zmíněné kategorie patří i multifunkční hrnec a rýžovar Ariete, který si můžete pořídit ve třech stylových barvách (zelená, modrá a krémová). Designový vzhled ale není tím jediným, co vás na tomhle praktickém pomocníkovi zaujme. Kromě toho, že za vás připraví rýži (k omáčce i na suši) beze změny kvality a chuti, taky díky funkci parního vaření zvládne připravit lehký oběd (např. zeleninu v páře).

Díky napařovacímu koši pak můžete připravovat několik pokrmů současně během velmi krátké doby. Režim pomalého vaření se zase pro změnu postará o výborné máčky, guláše nebo třeba hutné polévky. Nechybí ani funkce pečení nebo praktické udržování teploty, které oceníte během nedělního oběda nebo třeba slávnostní večeře.

Bohaté příslušenství a další možnosti úpravy pokrmů
Multifunkční hrnec a rýžovar Ariete je vybaven taky odnímatelnou a lehce omyvatelnou mísou s nepřilnavým keramickým povrchem, kterou v případě potřeby vložíte do trouby, kde zvládne i 200 stupňovou teplotu. Snadno tak v troubě pokrm dopečete, aniž byste museli hledat pečící mísu nebo špinit další nádobí.


Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?


Multifunkčnímu pomocníkovi nechybí ani průhledné skleněné víko, prostřednictvím kterého snadno zkontrolujete proces vaření a vzhled pokrmů. Třešničkou na pomyslném Ariete dortu je potom už bohatá nabídka příslušenství v podobě odměrky, lžíce, držáku víka a koše na vaření v páře. Tak co? Dáte tomuhle multifunkčnímu pomocníkovi šanci předvést se u vás doma?

zpět...