Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

24.01.2021

Recenze JBL Xtreme 3

S JBL Xtreme 3 získáte výkonný reproduktor se zvukem, který vás může doprovázet prakticky kdekoliv. Samozřejmostí je ochrana proti prachu a vodě, potěší i cena na úrovni původní generace.

Bezdrátové nabíjení, bezdrátová sluchátka, bezdrátové reproduktory. Vítejte v bezdrátovém světě, kde si velmi dobře vede známé JBL. Jeden z jejich větších produktů mi přistál na stole a už jen velikost krabice naznačila, že to bude tentokrát opravdu vážně nahlas. JBL Xtreme 3 přišel pečlivě zabalen. Na výběr je ve více provedeních, mě potěšil černý odstín. Párování proběhlo okamžitě a bez komplikací. Výborně! Za pár vteřin mi na stole hrál a vibroval melodický rock parádně nahlas, tak, jak se na party reproduktor patří. Samotný zvuk je plný s přirozenými výškami, příjemnými středy a skutečnými basovými tóny. Takových, jaké z miniaturních repráčků, prostě nebudete nikdy slyšet. Kromě samotného reproduktoru najdete v balení popruh na přenášení s praktickým otvírákem na láhve a 60 W USB-C nabíječku. Ta dobře poslouží i na nabíjení smartphonů, tabletů či notebooků.


JBL Xtreme 3


Novinka pokračuje v dobře započaté práci svých předchůdců. Nabízí mohutný zvuk JBL Original Pro Sound, který zajišťují čtyři měniče a dva basové zářiče s maximálním výkonem 2x 25 W RMS (woofer) + 2x 25 W (tweeter) v AC módu. Výdrž na baterii je 15 hodin, v praxi zřejmě ještě více, protože reproduktor určitě nebudete žhavit naplno po celou dobu. Bezdrátově můžete přes Bluetooth připojit k reproduktoru dvě zařízení. Známá funkce PartyBoost zase zajistí spárování minimálně dvou reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost. Pokud jsou stejné, tak získáte kvalitní stereo zvuk. Při spojení více můžete vaší párty rozproudit ještě více. Oproti předchozí generaci je vylepšený i design, nechybí ani podstatná odolnost díky certifikaci IP67. Potěší i praktická možnost využití velké 36,3 Wh baterie jako powerbanky, což není v této kategorii vůbec standardem. JBL Xtreme 3 se vám bude líbit, jeho koupí získáte namakaného svalovce, který udělá pořádný rozruch všude tam, kde vaše noha šlápne. Let's Party!

VÝHODY
+ odolné a robustní zařízení
+ odolnost vůči vodě a prachu
+ kvalitní zvuk i při nižší hlasitosti

NEVÝHODY
- konektory pod krytkou

JBL Xtreme 3
zpět...