Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

17.03.2021

Jak dlouho trvá úklid koupelny parním čističem? Prozradíme!

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času vám zabere úklid koupelny? Kolik k tomu všemu spotřebujete vody a čisticích prostředků? A stojí výsledek opravdu za všechen ten čas, který jste důkladnému úklidu koupelny obětovali?

Dnešní moderní a neuvěřitelně rychlá doba přináší naštěstí i nové možnosti efektivního a časově nenáročného úklidu. Řeč je samozřejmě o parním čištění ve společnosti pomocníků Ariete, kteří vám pomohou zbavit prostory prachu, nečistot, ale i bakterií a jiných nezvaných hostů. Kolik času vám ve finále důkladný úklid koupelny zabere? Čtěte dál a dozvíte se to.


Kupelna


Jak fungují parní čističe Ariete?
Za vším hledejte fyziku – v tomhle případě kombinaci páry, vysokého tlaku a teploty. Parní čističe zvládnou během chvilky nahřát vodu v nádržce na více než 130 °C. Voda se následně v trysce anebo hadici ochlazuje na 100 °C a na čištěný povrch pak dopadá značnou silou a bezpečnou teplotou 50 °C, což je ale stále více, než při běžném úklidu.

Vybrat si navíc můžete ze tří druhů parních čističů. Prvním z nich jsou kompatibilní parní kachny, které se hodí pro běžný úklid klasických i špatně přístupných míst. Jejich součástí je totiž ohebná tryska, takže si hravě poradí třeba se zašlými spárami nebo vodovodními kohoutky a bateriemi.

Druhou kategorií jsou parní mopy, které využijete zejména při úklidu nejrůznějších podlahových krytin. A to včetně dlažby, marmolea nebo třeba plovoucích podlah. Poslední skupinou jsou multifunkční parní čističe, které v sobě kombinují výhody obou zmíněných skupin. Ty můžete použít nejen k úklidu koupelny, ale také dalších místností.

Čisto a uklizeno během několika mála minut
A kolik času musíte samotnému úklidu koupelny obětovat? Možná vás překvapí, že na rozdíl od klasického úklidu ve společnosti hadříků, houbiček, kbelíků s vodou a čisticích prostředků vám k efektivnímu a hygienickému úklidu stačí jenom jeden spotřebič a pár minut volného času.

Parní čističe Ariete jsou k akci připraveny během několika mála minut. K úklidu navíc není zapotřebí využívat žádné čisticí prostředky. Samotná pára a vysoký tlak totiž představují nejúčinnější způsob, jak udržet koupelnu (resp. domácnost) hygienicky čistou a uklizenou. Parní čističe si poradí nejen s běžnými nečistotami, ale také vodním kamenem, těžko odstranitelnými usazeninami, chlupy od domácích mazlíčků, prachem, bakteriemi, viry, roztoči i mikroby.

Čištěné povrchy jsou navíc prakticky okamžitě suché, takže eliminujete riziko uklouznutí a čas potřebný k úklidu. Ve finále vám samotný úklid koupelny zabere několik (desítek) minut – tj. asi třetinu času, který byste věnovali klasickému úklidu bez společnosti těchto praktických pomocníků.

zpět...