Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

25.04.2021

Dvě mouchy jednou ranou: Lexon Oblio nabije telefon a při tom ho vydesinfikuje

O značce Lexon jste asi už slyšeli. Pokud ne, pak jen okrajově zmíníme, že jde o unikátní lovebrand, který nemá ve světě obdoby. Nedávno oslavil 25 let na světovém trhu a v současnosti zpříjemňuje životy lidem ve více než padesáti zemích světa. V portfoliu značky se každý rok objeví asi osm desítek nových produktů. Jedním z nich je i sanitizér a nabíjecí stanice Lexon Oblio. Co všechno tahle vymazlená vychytávka zvládne? Čtěte dál a dozvíte se to!

Lexon Oblio

Zvon, kalich, květina nebo praktická vychytávka?
Na první pohled vám bude Lexon Oblio pravděpodobně připomínat lecco – od rozkvetlého tulipánu, přes středověký kalich, až po zvon. Minimalistický design je tady ale použit zcela záměrně. Jakmile totiž tuhle praktickou vychytávku uvidíte, rozhodně upoutá vaši pozornost a vy budete nutně potřebovat zjistit, co všechno vlastně umí.

Ve skutečnosti jde o bezpečné místo pro váš mobilní telefon, které se stane neodmyslitelnou součástí pracovního koutku u vás doma nebo v kanceláři. Inovativní kombinace bezdrátové nabíječky a UV sterilizátoru se postará o to, aby měl váš mobil zase dostatek šťávy, a zároveň ho zbaví nežádoucích bakterií, virů a dalších nečistot.

Mimochodem – věděli jste, že právě na mobilních telefonech, bez kterých řada z nás nedá ani ránu, je asi 18x více virů a bakterií, než na záchodovém prkénku veřejné toalety? Přibližovat něco tak špinavého k ústům nebo obličeji si asi nepřeje nikdo z nás…

5 důvodů, proč Lexon Oblio potřebujete:
1. Minimalistický design, který upoutá na první pohled
2. Praktická vychytávka domů nebo do kanceláře
3. Nabíjí a sterilizuje: funkce 2 v 1
4. Už žádné dráty a kabely
5. Zařízení zbavuje mobily virů, bakterií, prachu i roztočů

Za 20 min bez virů, za tři hodiny plně nabitý
A přesně pro tyhle účely je tady zmíněný pomocník Lexon Oblio. Tato 10W bezdrátová nabíjecí stanice s vestavěným UV dezinfekčním prostředkem nejen, že telefon během tří hodin nabije, ale taky ho vyčistí díky ultrafialovému světlu. Sterilizátor je kompatibilní se smartphony s podporou bezdrátového nabíjení podle standardu Qi o velikosti maximálně do šířky 8,3 cm a tloušťky 1,05 cm. O tom, že je smarthpone nabitý a čistý informuje LED světlo.

Zařízení, které v našem e-shopu pořídíte ve zlaté, tmavě modré a černé barvě, je schopno zničit až 99,9 % bakterií (a to včetně viru H1N1), už do dvaceti minut! A šanci kromě virů a bakterií nebudou mít ani prachové částice, plísně nebo roztoči a další nezvaní návštěvníci. Pro maximální účinek je dobré telefon během nabíjení otočit o 360°.

zpět...