Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace225 386 191

E-learning - Úvod

Vážení obchodní přátelé, zákazníci, kolegové a spolupracovníci. Připravili jsme pro vás moderní nástroj pro zábavné získávání informací a výuku z prostředí značek a produktů, kterými se zabývá naše společnost.

Systém E-lerningu vás provede nastavenými otázkami, změří vám čas plnění odpovědí, přidělí body za správné, ale i špatné odpovědi. Za tyto body budete moci v budoucnu realizovat výhodné nákupy reklamních předmětů a vybraného zboží od naší společnosti.

Pro zapojení se do systému E-learningu je nutné, abyste se nejdříve registrovali. Následně si můžete vybrat ze seznamu testů řazených tématicky dle značek a produktů. Testy zhotovili naši Brand Manažeři, tudíž si můžete být jisti jejich vysokou kvalitou. A nakonec, v sekci Moje testy a Moje body zjistíte jak se vám historicky dařilo, jakými testy s jakými výsledky jste kdy prošli a jak úspěšní jste byli v minulosti v porovnání se dneškem.

Přejeme vám hodně úspěchů v plnění testů a také v získávání nových informací, které vám pomohou k lepšímu poznávání našich produktů a značek.

DSI Czech