Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace225 386 191

Zastoupené značky

Dovolte, aby jsme vám představili značky, kterých je společnosť DSI Czech s r.o. výhradním distribútorem pro Českou a Slovenskou Republiku.:

 • ARIETE - je italská společnost, která se svým prvním produktem - plynovým zapalovačem - vstoupila na domácí trh již v roce 1964. O pět let později začala s rozšiřováním svého sortimentu, konkrétně začala vyrábět žehličky. Ty v současnosti v mnoha zemích patří mezi nejprodávanější. Pro Italy je charakteristické, že si při své siestě dokážou vychutnat kvalitní kávu. Aby byl požitek z kávy dokonalý, inovuje značka Ariete technologie v kávovarech již od roku 1985 a o něco málo později představila světu pěnič mléka, díky kterému si můžete připravit dokonalé cappuccino. Ariete je průkopníkem v parním čištění, jako první na světě uvedla parní čistič a dosud je držitelem mnoha patentů v této kategorii. Produkty Ariete se vyznačují krásným designem a smart řešeními pro Vaši domácnost a kuchyň. Společnost DSI Czech je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.
 • HARMAN/KARDON - americká legendární značka audia, která je zároveň vlastníkem dalších ikonických značek, především JBL. DSI je distribútorem této značky již od roku 1993
 • HOMEDICS - společnost Homedics vznikla v roce 1987 v USA a založili ji Ron Ferber a Alon Kaufman. Za posledních 25 let se značka Homedics stala světovým lídrem v oblasti osobního zdraví, wellness a elektroniky ve více než 60 zemích světa. V současnosti je předním inovátorem v oblasti masážní techniky, domácích wellness produktů a péče o zdraví. Cílem značky je vytvořit zdravé domácí prostředí, které Vám pomůže uvolnit tělo, zbavit se stresu a zjednodušit Váš život. Společnost DSI Czech je výhradním distributorem Homedics pro Českou a Slovenskou republiku. Produkty Homedics najdete v síti Nay, Alza, Mall a dalších dobrých obchodech.
 • KENWOOD - je světový lídr ve vývoji, výrobě a prodeji spotřební elektroniky, auto-hifi produktů a komunikačních zařízení.Společnost JVCKENWOOD Europe B.V byla založená v Holandsku v roce 1982 a je jednou ze sedmi dceřiných společností společnosti JVCKENWOOD Corporation v Japonsku a je uznávaná spotřebiteli i odborníky v oboru poskytování produktů známých svojí kvalitou, výkonem a hodnotou. KENWOOD během své historie uvedl vícero významných produktů na trh se spotřební elektronikou. Společnost postavila první audio/video zesilovač pro domácí kino už v roce 1981. KENWOOD též vytvořil první kazetové autorádio, které bylo možné jednoduše vysunout z přístrojové desky a tak zamezit krádeži zařízení. Jako první vyvinul automatické potlačení šumu, byl první s 24 předvolbami a v neposlední řadě použil jako první reproduktory s polypropylenovými kužely. V průběhu let inženýři KENWOOD vynalezli desítky nových technologií, které později zkopírovali ostatní výrobci. Ůstředním mottem společnosti KENWOOD je naslouchat trhu a vyvíjet výrobky, které uspokojí potřeby zákazníků v co nejvyšší možné míře. Skupina DSI je jejím distribútorem již od roku 1993.
 • JBL - ikonická americká značka audiotechniky, nejprodávanější a nejpopulárnejší výrobce reproduktorů na světe i u nás. Skupina DSI je distribútorem značky od roku 1993
 • LAICA byla založena ve Vicenza v roce 1974 rodinou Moretto a je italskou specializovanou společností na výrobu malých domácích spotřebičů pro osobní zdraví a zařízení pro úpravu a čištění vody. Úspěch společnosti je založen na vysoké kvalitě, bezpečnosti a designu výrobků. Vicenza je dodnes výzkumné a vývojové centrum, kde probíhá výroba filtračních konvic a filtrů Laica ''MADE IN ITALY ''. Společnost DSI Czech je oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku.
 • LEXON - Za téměř 30 let existence získali produkty této značky více než 180 významných ocenění za design a to díky plodné spolupráci s některými z nejprestižnějších světových návrhářů. Výrobky Lexon dnes najdete ve více než 90 zemích. Společnost Lexon se etablovala jako francouzská designérská značka známá po celém světě. Jejich nadčasové kolekce výrobků jsou určeny do domácností, kanceláří, pro cestování, nebo na pohodové procházky městem a kombinují v sobě silnou identitu s jednoduchostí použití a přinášejí estetické potěšení do každodenního života. Od svého založení v roce 1991 René Adda Lexon neúnavně posouval hranice a vytvořil rozdíl ve světě designu, přičemž je věrný vlastnímu závazku vytvářet malé objekty užitečnými, krásnými, inovativními a cenově dostupnými. Ať už v oblasti elektroniky, audiotechniky, cestovního ruchu, kanceláří nebo volnočasových aktivit, společnost Lexon spojuje jedinečný vztah s kreativitou a navázala spolupráci s nejlepšími designéry po celém světě, aby vytvořila nadčasové kolekce produktů životního stylu. K dimenzi daného okamžiku se vždy pojí projekce, další synonymum jejich zájmu v každodenní práci. Díky schopnosti být tady a teď, neúnavně berouc do úvahy budoucnost a jiná místa pro život, je představa podstaty práce Lexon, “říká René Adda, zakladatel a CDO společnosti Lexon.
 • REVLON - vlasová technika rozšiřuje nabídku legendární kosmetiky značky Revlon o produkty pro péči o krásu, vlasové techniky a pomocníky pro péči o pleť a nehty. Česká a Slovenská Republika se díky DSI Czech stala jedním z prvních Evropských trhů, kde je nabízena vlasová technika Revlon.
 • SALTER - společnost Salter je anglická tradiční společnost, která vznikla již v roce 1760 v anglické vesnici Bilston a založil ji Richard Salter. Dnes je tato značka na trhu No. 1 pro domácí váhy v mnoha zemích světa. Produkty Salter se vyznačují vysokou kvalitou a precizností zpracování. Společnost DSI Czech je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Produkty Salter najdete v síti Nay, Electroworld, Okay, Datart, Alza, Mall a dalších dobrých obchodech.
 • SCANPART - Scanpart je značka společnosti Elka Pieterman Group. Její zastoupení je ve více než 35 zemích světa. Přináší na trh produkty, které slouží jako příslušenství k Vaším domácím a kuchyňským spotřebičům. Společnost DSI Czech je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Produkty Scanpart najdete v síti Nay, Alza, Mall a dalších dobrých obchodech.
 • SOLIS -  je švýcarská společnost s dlouhou a bohatou tradicí. Již více než 110 let úspěšně zavádí na trh malé kuchyňské spotřebiče a produkty beauty segmentu. Dlouhodobé zkušenosti umožňují Solisu přinášet na trh nové, bezpečné a inovativní produkty. Solis nabízí široký výběr užitečných domácích spotřebičů, které mají nadčasový design a vysokou kvalitu a které věnují zvláštní pozornost pohodlí a funkčnosti. To vše je dosaženo prostřednictvím inovativního vybavení a profesionální práce odborníků a designérů na nejvyšší úrovni.
 • STATUS je rodinná společnost založená v roce 1995 a působící ve více než 40 zemích světa. Vyznačuje se inovacemi, které lidem zjednoduší každodenní práci v kuchyni a udělají ji zábavnější. Díky produktům Status dokážete prodloužit životnost potravin, což šetří výdaje Vaší domácnosti - méně vyhazování potravin a méně nakupování. Produkty Status se vyznačují kvalitou díky poctivé výrobě ve Slovinsku. Společnost DSI Czech je výhradním distributorem značky Status pro Českou a Slovenskou republiku.
 • ZELMER je tradiční polská značka domácích spotřebičů s významným podílem a popularitou na domácím trhu. Výrobky této společnosti se dnes distribuují do bezmála 30 zemí po celém světě. S více než 60letou historií patří Zelmer k nejstarším a zároveň k nejvýraznějším obchodním značkám v Polsku. Spolehlivost, kvalita, funkčnost a moderní dizajn jsou charakteristiky vlastní pro výrobky Zelmer a díky neustále rostoucímu počtu spokojených uživatelů se zvyšuje popularita těchto spotřebičů, a to nejen v Polsku ale i na další zemích střední a východní Evropy. Dnes patří tato značka k lídrům v portfoliu španělské společnosti B&B Trends s vlastním vývojem a výrobními centry v EU a Asii. Zelmer se může pyšnit mnohými funkčními patenty a jedinečnými řešeními, díky kterým jsou jejich výrobky lehce rozpoznatelné spotřebiteli, a to činí tuto značku vysoce hodnocenou a důvěryhodnou.

 

Autorizovaným distributorem pro ČR pro tyto značky :

 • MEDIATECH, REMINGTON, RUSSELL HOBBS