Historie

Na začátku byla

vize...

DSI Czech je 100% dceřinou společností DSI Slovakia s.r.o., která byla založena v roce 1993 ještě pod názvem Datart Slovakia s.r.o. Po rozdělení na maloobchodní a velkoobchodní společnost v roce 2000 se DSI Slovakia podařilo vytvořit distribuční model s jedním logistickým centrem a dvěma obchodními týmy. DSI Slovakia se sídlem v Košicích a distribučním skladem v Senci u Bratislavy je hodnocena mezi TOP3 nejzdravějšími společnostmi Košického kraje podle Hospodářských novin a Deloitte.

0
let spolu
 • 1993

  Založení společnosti DSI

  Společnost DSI Slovakia s.r.o. byla založena v roce 1993 jako velkoobchodní distributor spotřební elektroniky.
 • 1996

  TOP 50

  Po třech letech se již zařadila do TOP50 obchodních společností s nepotravinářským zbožím na Slovensku.
 • 1996 - 2006

  Růst

  Pomohli jsme otevřít soukromé podnikání stovkám až tisícům podnikatelů. Našimi zákazníky se postupně staly nejvýznamnější maloobchodní společnosti, od slovenských jako Nay až po zahraniční obchodní řetězce jako Datart, K-Mart, Tesco, Metro, Carrefour, Kaufland, Billa.
   

  Se specializací obchodu jsme se naučili hledat obchodní řešení pro specifické zákazníky. Takto se našimi zákazníky postupně stali i některé evropské automobilky, jako je Škoda, Fiat, Peugeot, Renault.

 • 2006

  Expanze

  V roce 2006 jsme v České republice založili 100% dceřinou společnost, DSI Czech s.r.o., do které jsme vložili naše know-how a zastoupení značek, které jsme získali pro Českou i Slovenskou republiku.
 • 2008 - 2009

  Rozširovanie sortimentu

  Se změnou trhu v krizových letech 2008-2009 jsme rozšířili sortiment o domácí spotřebiče, zdravotnické potřeby, spor a nové technologie. Obchodními partnery se staly největší společnosti v internetovém podnikání v našem regionu: Alza, CZC.cz, Mall, Kasa.cz. Hej.sk, T.S.Bohemia.
 • 2012

  Na "výbornou"

  Dun & Bradstreet, společnost poskytující již 160 let ekonomické informace pro řízení rizik v obchodě, pro finanční a pojišťovací sektor, kótovaná na NewYorské burze (NYSE) pod DNB, v říjnu 2012 potvrdila společnosti DSI Slovakia rating na A1, s propůjčeným právem používat tuto známku, čímž potvrdila její postavení na trhu a označila "situaci společnosti za výbornou". Tyto výsledky společnost nadále potvrzuje.
 • 2017 - 2018

  Zdravá firma

  Na základě analýzy výsledků společností ratingovou agenturou Bisnode, nás v průzkumu Ekonomických novin zařadili za rok 2017 na čtvrté a za rok 2018 na třetí místo v žebříčku nejzdravějších obchodních společností Košického kraje.
 • 2018

  Efektivní logistické centrum

  Náš centrální sklad pro Českou a Slovenskou republiku jsme umístili do Bratislavy, odkud jsme schopni dodávat zboží do 24 hodin. Od roku 2018 dodáváme zboží pro český i slovenský trh z našeho moderního skladu v logistickém centru v Senci u Bratislavy.

  V roce 2018 si připomínáme 25 let od založení společnosti. Od téhož roku distribuujeme zboží do Slovenska i České republiky z nového centrálního skladu ve Senci.