Kdo jsme

Jsme

I váš distributor

Jsme respektovaní specialisté v oblasti elektroniky. Distribuovaným značkám přinášíme přidanou hodnotu.

Naše mise

Jsme obchodní společnost, specialista na dovoz a distribuci spotřební elektroniky do maloobchodní sítě ve Slovenské republice a České republice s 30-letou historií. Naším posláním je spokojený zákazník.

Vždy s vámi

Naši obchodní partneři jsou tuzemští i nadnárodní obchodníci, elektrosítě, eshopy, elektrospecialisté... a naši zákazníci jsou všichni spotřebitelé, kteří si od nich kupují naše výrobky.

Obchodní společnost

Jsme obchodní společnost, specialista na dovoz a distribuci spotřební elektroniky do maloobchodní sítě ve Slovenské republice a České republice s 30-letou historií.

Značky jsou naší vizitkou

Za tři desetiletí jsme dodali na naše trhy miliony audio a video kazet, více než milion reproduktorů, sluchátek a dalších výrobků. Ke všem produktům vytváříme uživatelské příručky, poskytujeme záruční a pozáruční servis, poskytujeme odbornou pomoc, přispíváme do recyklačních systémů zpracování odpadu.

Naše cesta

Na samém začátku to byly audio a video kazety TDK, audiosystémy Aiwa, autorádia Kenwood, hifisystémy Harman / Kardon, reproduktory JBL... na kterých jsme "vyrůstali".

Partneři B2B A B2C

Naši obchodní partneři jsou jak domácí, tak nadnárodní obchodníci, elektrosítě, eshopy, elektrospecialisté... a našimi zákazníky jsou všichni spotřebitelé, kteří si od nich kupují naše výrobky. Jako specialisté pro ně připravujeme řešení pro náš trh a našeho zákazníka. Naším posláním je spokojený zákazník.

Chováme se

zodpovědně

Jako distributor elektronických zařízení cítíme povinnost chovat se ohleduplně vůči přírodě a naplňovat vizi bezpečného životního prostředí. Důkazem toho je (nejen) Zelený certifikát od společnosti SEWA za předaný elektroodpad a/nebo použité baterie v roce 2021. Tento dokument je potvrzením, že naše společnost přistupuje zodpovědně k ochraně životního prostředí i správným tříděním odpadů.