Kariéra

Volné

pracovní Pozice

Je pro nás důležité, aby každého ve firmě jeho práce bavila a profesionálně ho naplňovala. Vždy, pokud je to možné, dáváme šanci ke kariérnímu postupu primárně našim kolegům. Pomáháme jim odborně růst. I proto je u nás obvyklá větší délka pracovního poměru než jinde.

0
aktuální pozice

obchodní

ZÁSTUPCE ELEKTRO

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ELEKTRO pro východní a severní Čechy, jižní a západní Čechy, Prahu.
Hledáme dva vhodné kandidáty, kteří se stanou součástí našeho týmu obchodních zástupců.

Jeden obchodní zástupce pro region východní a severní Čechy a Prahu a druhý obchodní zástupce pro region jižní a západní Čechy a Prahu.

Náplň práce:

  • péče o naše zákazníky v svěřených regiónech
  • získávání nových klientů a nových obchodních příležitostí
  • každodenní komunikace s klienty
  • tvorba objednávek
  • organizování pracovní doby a tvorba cestovních plánů
  • podílení se na rozvoji společnosti
  • reporty plánované a provedené práce

Požadujeme:

  • vynikající komunikační a organizační schopnosti, schopnost přesvědčit
  • zkušenosti na obdobné pozici popř. z maloobchodního prodeje především v elektro
  • nadšený, energický a současně zodpovědný přístup k práci
  • dobrá znalost spotřební elektrotechniky a zájem o produkty
  • znalost programů MS Office – Excel, Word, Outlook, Internet
  • znalost českého jazyka
  • AJ / NJ výhodou (není podmínkou)
  • ukončené minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení – motivační složka přímo úměrná k prodeji
  • služební vozidlo, služební telefon, internet
  • odborné produktové školení
  • práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
  • možnost profesního růstu v oblasti distribuce spotřební elektrotechniky
  • možnost nákupu prodávaných produktů za zvýhodněné ceny k osobní potřebě (po zkušební době)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu personal3@dsi.cz .

Vybraným uchazečům zašleme náš interní dotazník.

Zpětně budeme kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří odpovídají našim požadavkům.

Termín výběrového řízení, oznámíme vybraným uchazečům emailem.