Velkoobchod225 386 130

Servis a reklamace +420 2253 86 191

Blog

23.05.2020

Ariete ART909

Dnes sa mi dostal do rúk výrobok Talianskej renomovanej značky Ariete, konkrétne pizza piecka. Po vybalení z krabice som ostal prekvapený dizajnom a veľkosťou piecky. V balení sa nachádzali dve široké naberačky na pizzu. Piecka je v krásnej červenej farbe a veľkosť je primeraná- taká, že sa zmestí k ostatným spotrebičom v domácnosti.

více informací...
21.05.2020

Komplexní sluchátka za dobrou cenu

Nejvyšší model plně bezdrátových sluchátek JBL TUNE750BTNC s funkcí ANC ze série TUNE staví na základech modelu JBL TUNE600BTNC, který jsem testoval hned po jeho uvedení na začátku minulého léta.

více informací...
21.05.2020

Aktualizácie pre JBL PartyBox 200 a 300

Na trhu sú dostupné modely týchto reproduktorov s rôznou verziou firmware, čo vôbec nevadí. Problém nastáva hlavne vtedy, ak si zakúpite dva reproduktory a chcete ich prepojiť pomocou funkcie JBL True Wireless Stereo. Niežeby to nešlo, len je možné, že bude trochu iný prednes jednotlivých verzií. Na to slúži tento upgrade, ktorý sme získali pre vás priamo od výrobcu.

více informací...
20.05.2020

Domov plný virů a bakterií: Jak před nimi ochránit ty nejmenší?

Denně můžete pečlivému úklidu domácnosti věnovat několik hodin. S některými vetřelci ale nemůžete měřit síly. Jsou odolní, neviditelní, rychle se množí a najdeme je i tam, kde bychom s nimi pravděpodobně vůbec nepočítali. Následující řádky budou věnovány virům a bakteriím, které jsou všude kolem nás a zbavit se jich se může zdát prakticky nemožné. Jejich množství ale můžeme efektivně eliminovat třeba pomocí parného čištění. Pokud vaši domácnost obývají děti nebo domácí mazlíčci, jistě oceníte možnost hygienického a ekologického úklidu bez nutnosti použití agresivní chemie.

více informací...
18.05.2020

Testujeme filtrační konvici Laica a láhev Flow´n go

Kvalita kohoutkové vody se v rámci republiky různí. Někde nám z kohoutku teče voda, která si svými vlastnostmi v ničem nezadá s vodou kojeneckou, jinde je problémem její přílišná tvrdost a ošetření chlorem. U nás se bohužel potýkáme s druhou zmíněnou variantou.

více informací...
16.05.2020

Test soundbaru JBL Bar 5.1 Surround

Nová séria praktických a reálnych recenzií. V tomto seriáli dávame vybrané produkty, neprofesionálnym recenzentom, z radov bežných užívateľov, predajných špecialistov a spotrebiteľov. Zapožičiavame vždy konkrétny produkt a umožníme napísať, čo si o ňom myslia, svoje postrehy a skúsenosti. Články prinášame v nezmenenej podobe, tak ako nám ich poslali. Máte záujem vyskúšať svoje znalosti a schopnosti? Napíšte nám

více informací...
15.05.2020

Milovnice sýrů testuje nový výrobník sýrů B-cheese od Ariete

Nikdy jsem se netajila tím, že mým nejoblíbenějším jídlem jsou kvalitní italské těstoviny s dobrým sýrem, rajčatovou passatou a bylinkami. Když jsem se poprvé ocitla v Itálii, připadala jsem si skoro jako v ráji. Návrat zpátky do rodné kotliny byl ale tvrdý. Sehnat běžně v obchodě kvalitní a chuťově výrazné sýry, na které jsem si v Itálii poměrně rychle zvykla, bylo doslova nadlidským úkolem. Proto jsem byla z možnosti otestovat nový výrobník sýrů B-cheese od italského výrobce Ariete nadšená! Jak moje testování dopadlo? Tady je výsledek!

více informací...
14.05.2020

Ten pravý bezdrátový zážitek

Sluchátka typu true wireless se těší stále rostoucí popularitě. Hrnou se nám do redakce ze všech stran a nezřídka má jedna značka ve své nabídce kompletně bezdrátový model zastoupen ve více cenových kategoriích. Dobrým příkladem je společnost JBL, která jich má v současnosti v nabídce pravděpodobně nejvíce. Po testovaných JBL Free BT, JBL Reflect Flow, JBL TUNE120TWS, sportovních modelech JBL Endurance Peak a JBL Under Armour Flash jsem se dostal i k nejnovějším modelům JBL Live300TWS a JBL Tune220TWS.

více informací...
13.05.2020

5 benefitů, které přináší parní čištění auta

Každý rok po zimě absolvuje většina motoristů nejen klasické, ale i nějaké "povinné" jízdy. Mezi ty povinné patří například výměna pneumatik, výměna gumových koberců za klasické, kompletní jarní očista interiéru a exteriéru, údržba klimatizace a pro někoho je to také období povinných kontrol. Snem skoro každého motoristu je mít spolehlivé a pěkné auto, ve kterém by se cestující cítili bezpečně a příjemně. Jak to ale dosáhnout v době, kdy kromě běžných povinností spojených s údržbou auta musíme dbát i na dodržování předpisů o ochraně zdraví, které s sebou dnešní doba přináší? Nalezli jsme jedno řešení na několik problémů. Je jím čištění za pomoci páry. A dobrou zprávou je, že nemusíte nikam chodit, protože to hravě zvládnete i sami. Podívejme se tedy na to, co všechno tato technika dokáže s vaším parťákem na čtyřech kolech.

více informací...
11.05.2020

Je chlór ve vodě skutečně nezbytný?

Pít, či nepít kohoutkovou vodu? Toť otázka, kterou si klade pravděpodobně každý, kdo už někdy domů nesl těžký balík balených vod z obchodu. Zvlášť tehdy, když voda tekoucí z českých kohoutků patří mezi jednu z nejkvalitnějších v Evropě.

více informací...
09.05.2020

Test parného mopu Ariete ART4164 10 v jednom

Dlho som odkladal testovanie parného mopu, ale keď som ho vytiahol z krabice, moja žena sa veľmi potešila. Nie však preto, že ho môže vyskúšať, ale preto, lebo dnes upratujem ja. V krabici je toho pomerne veľa. Okrem samotného prístroja tu nájdete nadstavec na klasický mop + dva návleky naň, výškovo nastaviteľnú tyč, plastový nástavec v tvare trojuholníka určený na čistenie kobercov, nástavec na umývanie okien + handričku, rôzne kefky na čistenie škár, úzku škrabku, rovný alebo zahnutý nástavec na čistenie škár, lievik na presné naliatie a odmerku.

více informací...
08.05.2020

Na křídlech pohody

Jak to již v poslední týden před předáním čísla do tisku nezřídka bývá zvykem, zazvonil mi před redakcí kurýr se zpožděnou zásilkou novinek od společností Harman/Kardon a JBL. Všechny jsem si je pěkně rozložil před sebe a začal přemýšlet, jak se s pěticí novinek 10 dní před uzávěrkou poperu. Nakonec zvítězil zdravý rozum nad zvědavostí a část produktů jsem se rozhodl delegovat na své šikovné kolegy. Nechal jsem si tedy na vyzkoušení designový model Fly ANC, který se mi zdál designově i funkčně velmi podobný s modelem AKG 700 ANC. Ten jsem testoval během minulého roku, a jeho zvuk mám dobře naposlouchaný, protože mi sluchátka po otestování zůstali v redakci.

více informací...
06.05.2020

Čistá domácnost i s chlupatými miláčky? Víme, jak na to!

Více než polovinu tuzemských domácností obývají domácí mazlíčci. Mezi největší oblíbence patří zcela pochopitelně psi a kočky. Pokud jste hrdými majiteli roztomilých chlupáčků, určitě řešíte, jak udržet domácnost čistou, bez všudypřítomných chlupů a případných nezvaných návštěvníků z venku. S údržbou domácnosti bez nutnosti použití agresivních čisticích prostředků pomohou parní čističe Ariete.

více informací...
05.05.2020

Chytrá a nadčasová: taková je nová aplikace pro filtrační láhve FLOW'N GO

První kontakt s filtrační lahví FLOW'N GO byla velká neznámá. Po zkušenosti s filtračními konvicemi, které jsou oblíbené po celém světě a dokáží s vodou hotové zázraky jsem si nedokázala představit, co víc bychom mohli chtít. Jak se ukázalo, italská společnost LAICA je vždy o krok vpřed a zatím co my si užíváme jejich nejnovější "vychytávky", oni vymýšlejí další inovace. A tak se ke mně dostala i filtrační láhev FLOW'N GO, od které jsem (rozmazlená filtračními konvicemi) očekávala opravdu hodně. Přiznám se však, že aplikace k FAST DISK filtrům (součást filtrační láhve) byla pro mě příjemným překvapením.

více informací...
04.05.2020

Mikrokrůček vpřed

Populární reproduktor Harman / Kardon Onyx Studio udělal mezi 4. a 5. generací obrovský skok vpřed. Aktuálně je v nabídce 6. generace a zde už tak zásadní rozdíly nejsou. Vlastně až na jednu novinku, ostatní skoro nepostřehnete.

více informací...
02.05.2020

JBL Live 300TWS: Nejlepší True Wireless sluchátka od JBL

Nové sluchátka JBL Live 300TWS si vzali to nejlepší ze všech existujících modelů a přidali ještě něco navíc. Cenově dostupné sluchátka ve třech barevných variantách to nejlepší, co můžete momentálně mít v kategorii True Wireless od JBL.

více informací...
30.04.2020

Rychlý přehled parních čističů. Vyberte si ten správný!

Pokud i vy preferujete úklid bez použití chemie, pak zbystřete pozornost a ještě než zahájíte "jarní úklid", pokuste se zvolit ten správný přístroj. Nabízíme vám rychlý přehled parních čističů Ariete, které vám ušetří energii, čas a dokonce i nějaké ty "drobné".

více informací...
29.04.2020

Parné čistenie: všetko, čo potrebujete vedieť

Doba pokročila a s ňou sa väčšina ľudí začína zaujímať o ekologické spôsoby zachovania vlastného zdravia s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Jedným zo spôsobov, ako ostať zdravý je aj voľba efektívnej stratégie pri upratovaní. Neverili by ste, čo všetko dokážete s použitím obyčajnej vody a vhodného prístroja. V tomto e-booku vám ukážeme, ako zahubíte viac ako 97% mikroorganizmov, baktérií a vírusov v domácnosti za pomoci obyčajnej vodnej pary. Zodpovieme tiež vaše najčastejšie otázky, posvietime si na alergikov a domáce zvieratká a na chvíľu zavítame aj do neďalekého Toskánska, kde to všetko začalo. Tak odložte handričky, vedierka a chemické čistiace prostriedky a poďte s nami preskúmať nové, moderné riešenia.

více informací...
29.04.2020

Alergici, máme pro vás 5 tipů, jak přežít pylovou sezónu

Pylová sezóna je v plném proudu. Ti, kteří mají to štěstí a netrpí žádnou formou alergie, ji nijak zvlášť neřeší. Pro alergiky ale začíná pravé a nefalšované peklo. Oteklé a slzící oči, neutišitelné kýchání a další komplikace v běžném životě omezují zhruba 2,5 milionu Čechů. Bohužel počet alergiků se rok od roku zvyšuje. Pokud patříte mezi ty, kteří se s nějakou formou alergie potýkají, máme pro vás pět tipů, jak ji ukočírovat a překonat nejnáročnější období v roce.

více informací...
28.04.2020

Pošlete váš parní čistič na "home office"

Jistě se všichni shodneme na tom, že pravidelná údržba domácnosti nám někdy dá pořádně zabrat. Pokud jste však nuceni sbalit svou kancelář a rozložit si pracovní základnu přímo v domácnosti, budete potřebovat novou strategii. Jaké tedy máte možnosti? Jednou z nich je spřátelit se s novým kolegou- parním čističem.

více informací...
27.04.2020

JBL Boombox 2: Povstaňte, přichází nový nejhlasitější přenosný reproduktor!

Je to tady! Nový JBL Boombox 2 přichází na náš trh v ještě větší síle než jeho předchůdce. Co ještě krom hlasitosti přináší nového? O tom se dočtete níže.

více informací...
26.04.2020

Inhalace: vše, co potřebujete vědět ... plus něco navíc

O inhalaci jste už určitě slyšeli. Poprvé jste tuto proceduru viděli možná u lékaře nebo ve filmu v podobě kyslíkové masky. Řekněme si rovnou, takové výjevy v nás mohou vyvolávat smíšené pocity. My vám však ukážeme inhalaci v úplně jiném světle. Provedeme vás historií této léčivé procedury, naučíme vás relaxovat, posvítíme si na magickou sílu léčivých bylin a poradíme při výběru vhodného inhalátoru. Váš osobní průvodce domácí inhalací vám bude k dispozici vždy, když ho budete potřebovat.

více informací...
25.04.2020

Bezdrátové kino bez kompromisů

Americký výrobce Harman Kardon přichází po delší odmlce s moderním 5.1 kanálovým zvukovým systémem, určeným pro příznivce kvalitního prostorového zvuku domácího kina. Úderný název Surround vypovídá o jeho zaměření a přednostech, ale shrnout jeho kvality pouze na prostorový poslech by nebylo úplně fér. Tento systém toho totiž dokáže ještě mnohem více. Hlavní předností a odlišením od konkurence je to, že zvuk se do prostoru šíří bezdrátově.

více informací...
24.04.2020

Co je to inhalátor? A na co se používá?

Pomáhají nám při problémech s dýchacími cestami, ale mnoho lidí si pod inhalátorem představí něco jiného. Někteří si představí velké přístroje v nemocnici, které za nás dýchají, někteří zase malé "spreje", které nám po stlačení pošlou do plic ať už nějaký lék, nebo dávku kyslíku. My se však podíváme na typický inhalátor, který také známe i jako tzv. nebulizér.

více informací...
21.04.2020

5 způsobů jak pít vodu z kohoutku

Balená voda je přežitek. Je drahá, ne vždy kvalitní a bolí z ní záda, když ji vláčíme z obchodu až domů. Pitná voda však teče každému z nás doma. Proč se jí tak vyhýbáme a raději si bez rozmyslu kupujeme vodu balenou? Možná vás našich 5 způsobů jak pít vodu z kohoutku motivuje změnit váš pitný režim. Pojďme na to!

více informací...
20.04.2020

Harman/Kardon Aura Studio 3

Na lednovém CES v Las Vegas představil Harman/Kardon pokračování své ikonické kolekce designových bluetooth reproduktorů Aura, novou linii Studio 3. Kopulovitě vyklenutá silueta předešlých modelů zůstává, zůstává i její působivost a funkčnost spolu s 360-stupňovým vyzařováním zvuku a nadčasovým designem.

více informací...
19.04.2020

Recenzia: MediaTech U-TUBE BT5.0 MT3163 - Na polceste k poriadnemu ozvučeniu

Masívne prenosné reproduktory v podlhovastej tube sú momentalne IN. A aj značka MediaTech naskočila na túto vlnu a uviedla do svojej bohatej ponuky reproduktor v tomto tvare. MediaTech U-TUBE BT MT3163 ponúka dizajn ktorý sa vám bude páčiť alebo ho budete nenávidieť.

více informací...
17.04.2020

Jak vypnout úvodní/závěrečnou znělku na JBL reproduktorech?

I na základě Vašich podnětů jsem několikrát psali výrobci, jestli je možnost vypnutí úvodní a závěrečné znělky na JBL reproduktorech. Ne že by byla špatná, ale vypínat reproduktor ve 3:00 ráno, když zbytek rodiny spí, bylo dost "nebezpečné". Ani hlasitost se nedala zregulovat. Nyní je tomu už konec!

více informací...
15.04.2020

Recenze JBL Pulse 4: Je ojedinělým reproduktorem tohoto formátu na trhu

Reproduktor, který se konkurence snaží napodobit, ale JBL má stále vedoucí postavení na trhu. Světelný reproduktor je pořádně vylepšený a teď máte LED osvětlení takříkajíc v HD rozlišení. Je vynikající a je radost se na něj podívat. Reproduktor je zajímavý právě 360-stupňovým osvětlením. Vhodné je zároveň jako noční efektová lampa, pokud se bojíte usínat potmě, nebo chcete uklidňující světlo na oddych.

více informací...
14.04.2020

OVĚŘENÉ: Připravte si i vy chutnou domácí Mozzarellu přímo u vás doma

Vždy jsme si přáli zjistit, co se vlastně skrývá za výrobou chutných domácích sýrů, bez kterých bychom si život uměli jen těžko představit. Možná si teď nejeden vegan řekl: "To tedy není nic pro mě ...", no výrobník sýra B-cheese ho určitě přesvědčí o opaku. Pro tentokrát jsme si ale řekli, že bychom rádi vyzkoušeli tvorbu klasické domácí sýra Mozzarella. Nastartovaly jsme tedy výrobník sýra, pustili naučný tutoriál a vyzbrojení odvahou jsme se pustili do její výroby. Zkuste to i vy a budete nadšeni!

více informací...
09.04.2020

Chceš být na našem Instagramu?

Často se nás ptáte, co musíte udělat proto, abychom sdíleli vaši fotku či video na našem profilu. Někteří už odpověď znají, protože se jejich fotka vyjímá na našem Instagramu. Někteří se však stále ptáte: "Je moje fotografie dost dobrá? Mám ji poslat do zprávy nebo na mail?". Vše se dozvíte v následujících řádcích.

více informací...
08.04.2020

JBL Live 400BT: Prekvapivý zvuk

Tato sluchátka mají téměř vše, co ocení mladí uživatelé. Dokáží pracovat dátově i bezdrátově, pordávají se ve čtyřech barevných provedeních, jsou lehká a skládací, dlouho vydrží na baterii a hlavně mají příznivý poměr mezi výkonem a cenou.

více informací...
06.04.2020

Jablečný ELIXÍR- imunita v "živých" pohárech

V předchozích článcích jsme vám ukázali jak připravit magický elixír lásky a netradiční "berber whiskey". Tentokrát jsme se zaměřili na elixír, který podpoří vaši imunitu a zaujme netradičním servírováním. Jablka představují symbol zdraví, plodnosti a říká se, že lidé, kteří mají rádi jablka jsou zábavní a charismatičtí. My jsme si při výrobě jablečného elixíru užili opravdu hodně srandy a výsledný nápoj jsme si nevěděli vynachválit.

více informací...
03.04.2020

JBL BAR 5.1 SURROUND: užijte si fakt pořádný zvuk

Na výstavě IFA představila firma JBL svojí novou vlajkovou loď na řešení zvuku především k televizoru. Je to JBL 5.1 SURROUND a je to nejvybavenější ze soundbarů od této už legendární firmy. Intenzivně jsme ho v redakci testovali a přinášíme naše dojmy.

více informací...
02.04.2020

Výrobník syra B-cheese: výroba domácich syrov od A po Z

Ak patríte medzi vášnivých konzumentov rôznych druhov syra a zaujíma vás, ako tieto pochúťky pripraviť priamo vo vašej kuchyni, stiahnite si náš e-book. Okrem množstva receptov na prípravu tradičných talianskych syrov v ňom nájdete aj všetky potrebné informácie o syridlách, rôznych druhoch mlieka a pod. Bonusom sú recepty pre vegetariánov, vegánov a ľudí trpiacich potravinovými alergiami či intoleranciami. Dobrú chuť!

více informací...
30.03.2020

FM rádio ješte není mrtvé. Firma JBL uvádí novnku: JBL Tuner XL

Koncem dubna 2020 by se měla na našem trhu objevit novinka. Přenosný reproduktor s integrovaným FM/DAB/DAB+ tunerem. Není přímým pokračovatelem modelu JBL Tuner (připravuje se model JBL Tuner 2). Máme už ale k dispozici předběžnou technickou specifikaci. Podívejte se s námi, na co se můžete těšit.

více informací...
29.03.2020

6 věcí, které zapomínáme dezinfikovat

V posledních týdnech jsme všichni citlivější na dodržování hygienických zásad a čistoty. Není se čemu divit. Z víkendového většího úklidu se stal každodenní boj s neviditelnými bakteriemi a viry. Do úklidu zapojujeme celou rodinu a všichni poctivě dodržujeme doporučení hygieniků. Co však vlastně víme o bakteriích, virech, jejich šíření, místech množení a hlavně o jejich úspěšném vyhubeni? Opravdu stačí se zaměřit na nejohroženější místa v bytě, odstranit špínu, těžkopádně si „oddychnout“ a znovu to absolvovat za několik dní (ti poctivější i každý den)? Zkusme se na tuto problematiku podívat méně stereotypně.

více informací...
28.03.2020

Nejčastější otázky: Péče o JBL reproduktory

Někteří z vás si už svůj reproduktor zkoušeli čistit, jiní zase mají určité obavy, aby si ho nepoškodili případně nevědí jak na to. Na našoe Instagramu jsme vás vyzvali, aby jste nám napsali, co vás zajímá ohledně péče o JBL repráky. Ptali jste se, jak je to s čištěním voděodolných reproduktorů? A zda sundávat ochrannou mřížku před čištěním? Vaše dotazy jsme konzultovali s naším servisem a odpovědi najdete ve článku.

více informací...
27.03.2020

Stylové sluchátka od Harman/Kardon pro každou příležitost: Fly ANC

Je to už několik let, co značka Harman/Kardon představila nové sluchátka. Naposledy to bylo před více než 5 lety, když představili model SOHO Wireless. Tento model se dodnes prodává a to i díky svému nadčasovému designu. A určitě tomu nebude jinak ani u nového modelu, který představili začátkem roku na výstavě CES v Las Vegas.

více informací...
26.03.2020

Levný JBL reproduktor, vás může vyjít draho

Ať už nakupujeme rohlíky nebo elekroniku, vždy se snažíme ušetřit. Hledáme různé akce, porovnáváme ceny, někteří zabloudíme i na zahraniční e-shopy s vidinou výhodnějšího nákupu. JBL reproduktory a sluchátka nejsou výjimkou. Připravili jsme si pro vás pár užitečných rad, jakých chyb se vyvarovat při nákupu JBL produktů.

více informací...
26.03.2020

Domácí inhalace jako způsob relaxace

Ruku na srdce – jak často relaxujete v saunách, spa nebo wellness centrech? Že vás limituje nedostatek času? A co kdybychom vám prozradili, že takový malý domácí wellness můžete absolvovat kdykoli si potřebujete odpočinout, načerpat novou energii nebo dobít baterky? Tolik potřebný relax si užijete s pomocí inovativních inhalátorů Laica.

více informací...
25.03.2020

Výrobník sýrů B-cheese: sýr jak ho neznáte

Sýr – základní potravina, která je s námi už od časů starých Římanů, kteří už v té době experimentovali s různými výrobními technikami, konzistencemi, druhy a chutěmi. Dnes se toho však velmi změnilo. Výroba sýra už není jen náhodná spleť procesů, jejichž výsledkem je „nějaký“ produkt tužšího či řidšího skupenství. Dnes už přesně víme jaké kroky a přísady použít, abychom dosáhli požadovaného výsledku. Dokonce jsme se dostali tak daleko, že dokážeme sýr vyrobit doslova na pár kliků, za což dnes vděčíme unikátnímu výrobníku sýrů B-cheese od Ariete.

více informací...
24.03.2020

Jak vyčistit domácnost bez chemie

Gumové rukavice a celá plejáda čisticích prostředků? I u vás takto vypadá sestava pro úklid a čištění domácnosti? Čištění bez chemie jako kdybychom si už ani neuměli představit. Ruce si myjeme různými mýdly, nádobí myjeme saponáty, nemluvě o podlahách, koupelně a podobných místech v domácnosti. Na místa, kde se vyskytují bakterie, roztoče či viry používáme ty nejagresivnější přípravky. Co kdybychom vám řekli, že to jde i bez chemie? Čtěte dál.

více informací...
23.03.2020

„Berber whiskey " ELIXÍR- tradiční nápoj z Maroka

V našem třídílném seriálu s názvem "Elixíry" vám dnes představíme náš vlastní recept inspirovaný tradičním marockým nápojem, takzvanou "Berber whiskey". Tento nápoj nemá s alkoholem nic společného, ale přesto má jeho složení revitalizační a blahodárné účinky na lidský organismus. V teplém skupenství navíc pomáhá imunitnímu systému tím, že v těle zabíjí přemnožené bakterie a viry. Jak ho však připravit tak, že vás smysly přenese přímo do dalekého Maroka? Odpověď najdete v následujících řádcích.

více informací...
22.03.2020

Je nejlepší JBL Flip 4 nebo JBL Flip 5? | Produkt Roku 2019

Večná otázka! Je lepší JBL Flip 4 alebo Flip 5. Na Youtube kanáli WhiteRabbit Channel #WRTECH sa vám pokúsia túto otázku zodpovedať. JBL Flip 4 sa stal produktom roku na stránke HEUREKA v kategórii REPRODUKTORY, najmä vďaka tomu, že už tu je s nami viac ako 3 roky.

více informací...
21.03.2020

Všemocná para zatočí s prachom, baktériami aj vírusmi

Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko čistiacich prostriedkov spotrebujete za mesiac alebo rok? Málo to určite nebude. Keď sa zamyslíte nad tým, koľko peňazí miniete a aký dopad má ich používanie na životné prostredie, je dobré hľadať ďalšie alternatívy, ktoré budú šetrné nielen k vašej peňaženke, ale predovšetkým k spomínanému životnému prostrediu. Para je v tomto prípade jasnou voľbou. Ide totiž o najúčinnejší a najspoľahlivejší spôsob, ako zbaviť povrchy nečistôt, prachu, baktérií, vírusov a iných nežiadúcich látok.

více informací...
20.03.2020

Jak vyléčit rýmu? Zkuste alternativní způsoby

Trápí vás otravná rýma nebo problémy s horními dýchacími cestami a hledáte způsoby, jak se jí co nejdřív účinně a přitom citlivě zbavit? Máme pro vás několik tipů, jak na rýmu alternativními způsoby! Od nepříjemné rýmy pomůže slaná voda, inhalace, zázvorová lázeň nebo kuřecí vývar.

více informací...
18.03.2020

Jak si správně vybrat Ture Wireless sluchátka

Surfujete na internetu a zdají se vám všechny True Wireless (TWS) sluchátka stejné? Koupím si drahá sluchátka a budou mě tlačit nebo mi vypadávat z uší, co potom? Jaká sluchátka jsou vhodná na sport? A jaká na běžné poslouchání hudby? Pokud hledáte odpovědi na tyto otázky, jste tu správně.

více informací...
17.03.2020

JBL Xtreme FAKE vs. ORIGINAL: Jaký je fake Xtreme z AliExpressu?

Fake produkty sú problémom globálneho trhu, ale keby boli aspoň čiastočne tak dobré ako originál. Väčšinou je to tak hrozné, že radšej daný produkt rovno vyhodiť. Oplatí sa kúpiť originál? Presvedčte sa sami v nasledujúcom videu.

více informací...
13.03.2020

Představení Tru Wireless sluchátek JBL Tune 220TWS

Zcela bezdrátová sluchátka za necelých 2600,- Kč? Ano, je to možné. Firma JBL nedávno uvedla na trh nový model sluchátek True Wireless. Podívejme se společně, kde je háček, když dokázali až takto snížit cenu.

více informací...
11.03.2020

Domáca pizza: rýchlo a jednoducho

Už ste sa prejedli mrazených polotovarov a chceli by ste vašu domácu pizzeriu dostať na vyššiu úroveň? Máme pre vás jednoduchý a hlavne rýchly recept na domácu pizzu. Jej príprava vám zaberie maximálne 30 minút a z taniera zmizne ešte rýchlejšie.

více informací...
09.03.2020

Zkraťte dobu rekonvalescence na minimum!

Ordinace lékařů se plní nemocnými pacienty. Mnozí odchází s diagnózou chřipky. Kvůli ní už někteří ředitelé škol vyhlásili chřipkové prázdniny, v lavicích totiž chybělo až 90 % školáků. Stejný scénář každoročně nastává také na pracovištích. Pokud jste si vylosovali onoho pomyslného „Černého Petra“ a aktuálně se s onemocněním horních a dolních dýchacích cest, záněty středouší a vedlejších dutin nosních nebo jinou zdravotní komplikací léčíte, máme pro vás tip, jak zkrátit dobu rekonvalescence na minimum a rychleji se tak vrátit k běžné denní náplni, koníčkům a rodině.

více informací...
05.03.2020

Recenze JBL Tune 220TWS: Pouze další kopie Apple AirPods?

V dnešním testu se podíváme na sluchátka, která se AirPods od Applu velmi podobají. JBL u svého modelu Tune 220TWS (true-wireless) sáhla po velmi podobném designu jak nabíjecí krabičky, tak sluchátek jako takových. Bude to ale stačit?

více informací...
04.03.2020

5 tipů, jak na správný pitný režim: Pomůžou aplikace i filtrační zařízení

Pitný režim – nesmysl nebo odborně obhajitelný způsob konzumace tekutin? Tuhle otázku si možná klade každý, kdo se někdy zamyslel nad tím, kolik (a jakých) tekutin by měl denně vypít. Informace o tom, co může způsobit nedostatek vody a minerálů v našem těle, se na nás valí ze všech stran. Stejný problém ale může představovat také nadbytek vody. Kde je pravda? Podívali jsme se jí na zoubek a přidali 5 tipů, jak pít zodpovědně a zdravě.

více informací...
03.03.2020

Recenze: Decentní reproduktor MediaTech Boombox Dual BT MT3167

Nedávno jsme recenzovali šikovný reproduktor od MediaTech a nyní tu máme jen o 10, - € dražší a vylepšený model v podobě Boombox Dual BT MT3167. Vyplatí se investovat o těch pár euro do vyššího modelu?

více informací...
02.03.2020

ELIXÍR LÁSKY- magický nápoj z grepu

V novo pripravovanom seriáli s názvom „Elixíry“ vám postupne predstavíme recepty na netradičné a zdravé nápoje. Prvým z nich je spomínaný ELIXÍR LÁSKY, ktorý pripravíte ľavou zadnou.

více informací...
28.02.2020

Máte problém s přehráváním přes Bluetooth? Máme řešení!

Kabelové připojení u přenosných zařízení se téměř úplně vytratilo. Mobilní telefony ztrácejí populární jack konektor, multimediální přenosné reproduktory také, inteligentní hodinky už nemají nic s kabelovou konektivitou a zařízení už také začínáme nabíjet bezdrátově. I Nikola Tesla měl vizi distribuovat elektřinu bezdrátově, ale občas to přinese i nežádoucí chyby.

více informací...
26.02.2020

Dokonale suché a hebké vlasy díky fénu REVLON SALON 360 ° SURROUND HAIR DRYER

Máte jemné, lámavé, třepící se vlasy? Tak to čtěte určitě dále. Já sama vlastním opravdu hodně jemné, třepící se vlásky pod ramena. Klasických fénů už jsem měla v ruce spoustu. Vlasy vždy strašně přesušené, elektrizující a celkově nepůsobily zdravě. A tak jsem hledala něco nového, díky čemu mé vlasy budou působit zdravěji. Díky REVLON se situace mění a já jsem nadšená.

více informací...
24.02.2020

Dokáže levný reproduktor nabídnout hodně muziky?

Polská značka MediaTech na nás vychrlila několik modelů univerzálních reproduktorů za velmi nízké ceny. Velmi nás zajímá, co takový reproduktor dokáže nabídnout. Zda vůbec stojí za dané peníze, a nejsou to jen vyhozené peníze do luftu.

více informací...
20.02.2020

Jak jsem začala šetřit čas s Revlon SALON ONE-STEP HAIR DRYER A VOLUMIZER

Ahoj jmenuji se Yvonne, jsem máma na mateřské. Mám malé miminko, které potřebuje neustálou péči, a pak mám doma předškoláka, který sebere ostatní čas, když malý spí. Takže pro sebe mám opravdu minimum času. Tohoto pomocníka mám již několik dnů doma a nemohu si ho vynachválit. Již po prvním vyzkoušení jsem věděla, že tento kartáč bude můj každodenní kamarád. Dokonale vyfénuje a zároveň i vyžehlí vlasy tak, že mi úpravu vlasů zkrátil na polovinu.

více informací...
18.02.2020

KENWOOD DRV-A301W: Autokamera do každého auta

Autokamery sa stávajú už neoddeliteľnou súčasťou výbavy automobilov, ako autorádio či navigácia. Taká kamera Vám pomôže najmä pri poistných udalostiach, ale aj ako doplnková spomienka z dovolenky. Jednu z takýchto autokamier sme za vás otestovali.

více informací...
15.02.2020

Filtrační láhev Flow´n go: chutná, čistá a zdravá voda kdekoli potřebujete

Kvalita vody je napříč naší republikou různá. Někde nám teče z kohoutků kvalitnější voda, jinde by mohla být přece jen o něco chutnější. Pokud vám vadí typický chlorový zápach nebo jiné vlastnosti, které jsou doménou upravené kohoutkové vody, nemusíte hned sahat po té balené. Rychlé, efektivní a ekologické řešení přináší filtrační konvice nebo novinka v podobě inovativní filtrační lahve Flow´n go.

více informací...
14.02.2020

Recenze JBL Tune 750BTNC: dostupná bezdrátová sluchátka s podporou ANC

V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátová sluchátka JBL Tune 750BTNC. Jak již název napovídá, řada Tune značí levnější produktový segment od JBL, BTNC pak značí kombinaci bezdrátového modelu s funkcí aktivního potlačení okolního zvuku. Tato sluchátka disponují zajímavou výbavou a cenou, pojďme se tedy podívat, jestli stojí za zvážení.

více informací...
12.02.2020

KENWOOD CR-M10DAB: Šikovný rádiobudík s nabúchanými vlastnosťami

Len pred týždňom sme otestovali rádiobudík od značky KENWOOD s označením CR-ST50DAB a teraz tu máme jeho menšiu verziu. Ani neuveríte, čo všetko dokázali do takéhoto malého reproduktoru integrovať. Poďme sa na to pozrieť.

více informací...
10.02.2020

Konec nevzhledných vlasů se žehličkou na vlasy od Revlonu Salon Straight Copper Smooth

Ahoj jmenuji se Lucka, mám dvouletou dcerku Nikolku a společně máme na Instagramu blog, kde sdílíme náš život. Jako blogerka jsem byla vybrána do teamu nezávislých testerek a mou úlohou je tedy nestranně napsat své pocity a zkušenosti s vybranými produkty. Jako první produkt na testování jsem si zvolila žehličku na vlasy od značky REVLON RVST2175E Salon Straight copper smooth, jelikož mám nepoddajné vlasy a žehličku používám denně.

více informací...
09.02.2020

FlOW‘N GO: zdravá voda v štýlovom šate

Popredný výrobca filtrovanej vody, LAICA, prináša na trh unikátny koncept rýchleho, pohodlného a dizajnového filtrovania vody v podobe filtračnej fľaše Flow’n go.

více informací...
06.02.2020

Recenze Kenwood CR-ST50DAB: Multifunkční rádio a bezdrátový reproduktor v jednom

V dnešní recenzi se podíváme na dnes už době poněkud neobvyklý produkt. Jedná se o kombinovaný rádio přijímač, který podporuje jak FM a DAB, tak připojení pomocí Bluetooth a dalších metod. Jde v podstatě o jednoduchou mobilní poslechovou stanici, která se může hodit do míst, kde se nechcete stavět s nějakým větším audiosystémem.

více informací...
04.02.2020

JBL Tune 220 TWS: Airpods pro Android - [recenze]

Najnovší model true wireless od JBL má ďalšiu videorecenziu. Tentoraz zo spolupracujúceho youtube kanála Huramobil. Nájdi si 7 minút a pozri si najnovšiu videorecenziu na slúchadlá s bluetooth 5.0.

více informací...
02.02.2020

Inhalace uleví při nachlazení i zrádné chřipce

Počty nakažených různými respiračními chorobami se v posledních letech prudce zvyšují. Nebezpečná chřipka postihne každý rok zhruba 15 procent populace. V Česku jí ročně onemocní asi milion obyvatel. Hlavními „přenašeči“ jsou děti v předškolním a školním věku. Nejohroženější skupinu pak představují lidé s chronickým onemocněním dýchacích cest, kardiovaskulárního systému, ledvin, osoby s diabetem, imunodeficitem, děti léčené dlouhodobě salicyláty a osoby nad 50 let. Jak se před nepříjemným nachlazením a nebezpečnou chřipkou chránit? A co dělat, když udeří v plné síle?

více informací...
31.01.2020

Nejvšestranější přenosný reproduktor je od značky KENWOOD

Značka známá zejména svými kvalitními autorádii to občas zkouší i v trochu příbuzných odvětvích. Tentokrát zkouší na trh prorazit se svými dvěma novými přenosnými reproduktory. A můžeme potvrdit, že má našlápnuto dobrým směrem.

více informací...
29.01.2020

Zdajú sa vám slúchadlá AirPods drahé? JBL prinieslo model za polovičnú cenu

O tom, že Apple predstavením svojich slúchadiel AirPods trafil do čierneho, dnes nepochuje nik. Úspešné produkty majú svojich napodobovateľov a dnes sa k nim pridala firma JBL. V snahe zaujať prišla s prudko akčnou cenou, ktorá sa zastavila na 100 dolároch.

více informací...
27.01.2020

Recenze JBL Endurance Dive: Sportovní sluchátka, která si vezmete i do bazénu

V dnešní recenzi se podíváme na sportovní bezdrátová sluchátka, která se chlubí tím, že se dají používat i při plavání. Model z řady JBL Endurance jsme tu už párkrát měli (Peak/Run/Sprint) a tak budeme mít alespoň porovnání, v čem všem je dnes testovaný model Endurance Dive jiný.

více informací...
26.01.2020

Japonský KENWOOD uvádza na trh dva modely domácich štýlových DAB+/FM rádii

Značka KENWOOD, ako jeden zo svetovo najrešpektovanejších svetových výrobcov rádií, autorádií a vysielačiek prichádza na trh s novinkami v oblasti domácimi prenosnými rádiami. Digitálne vysielanie (DAB+) tu už máme pár rokov a je škoda naň neprejsť.

více informací...
24.01.2020

JBL Boombox vs. JBL Boombox 2

Do rúk sa nám dostala od výrobcu už oficiálna špecifikácia na nedávno predstavenú novinku JBL Boombox 2. A my sa s vami s ňou podelíme a rovno si parametre porovnáme s predchádzajúcim modelom.

více informací...
23.01.2020

Harman Kardon představil zajímavou konkurenci AirPods

Společnost Harman Kardon je mezi příznivci Applu známá především díky průhledným reproduktorům Soundsticks, které byly jednu dobu prodávány v Apple Storech. V minulosti Harman Kardon produkoval také sluchátka, avšak od toho později upustil. Představení AirPods a později AirPods Pro však zřejmě zahýbalo celým světem natolik, že se tohoto malého zemětřesení rozhodl Harman Kardon využít a znovu vpluje do vod sluchátkového průmyslu. Po šesti letech totiž představil nová bezdrátová sluchátka, která mají přímo konkurovat AirPodům.

více informací...
21.01.2020

JBL vstupuje do sveta herných headsetov s novou sériou Quantum

Na predstavení herného príslušenstva pod nehernou technologickou značkou dnes už nie je nič unikátne. JBL to však aj tak dokázalo ozvláštniť predstavením novej série herných headsetov, ktoré obohatilo o nové technológie z vlastnej dielne.

více informací...
17.01.2020

JBL Tune 220TWS - true wireless slúchadlá za stovku

True wireless slúchadlá s cenovkou tesne pod sto eur konkurujú drahším AirPodom od Applu. Ponúkajú zvuk JBL Pure Bass a spolu s nabíjacím puzdrom až 19 hodín prehrávania hudby.

více informací...
15.01.2020

CES 2020: Novinka Harman/Kardon SoundSticks 4 - ikonický dizajn je s nami už 20 rokov

Verili by ste tomu, že tento inkonický reproduktor je tu s nami už 20 rokov v takmer nezmenenej podobe? Harman/Kardon Soundsticks je vystavený aj v múzeu národného umenia a teraz prichádza k nám už vo štvrtej verzii v takmer nezmenenej podobe.

více informací...
14.01.2020

CES 2020: Novinka JBL Boombox 2 s epickým zvukom celý deň

Povstaňte. Prichádza nový kráľ v prenosných reproduktoroch. Monštrózny JBL Boombox je ešte hlasnejší, krajší a odolnejší ako jeho predchodca. Tento reproduktor je to, čo chcete.

více informací...
13.01.2020

CES 2020: Novinka JBL Horizon 2

Prvá generácia populárneho rádio budíku je už s nami vyše 5 rokov! A je to tak geniálne, že nebolo treba ho za celý čas vôbec inovovať. Jeho sláva upadne s nástupom ďalšej generácie. Druhá generácia rádio budíku má inovovaný dizaj, veľký LCD displej, osvetlenie okolia a predvoľby pre obľúbené rádio stanice.

více informací...
10.01.2020

Prvá horúca novinka JBL na CES 2020: Slúchadlá JBL Club

Na najväčšom svetovom veľtrhu spotrebnej elektroniky v Las Vegas, uviedla americká značka JBL, novú sériu slúchadiel JBL Club, ktoré boli inšpirované skúsenosťami profesionálnych hudobníkov a prispôsobujú zvuk každému poslúchačovi vďaka technológii JBL Pro Sound, Personi-Fi™. Navyše slúchadlá prinášajú pokročilú technológiu Noise Cancelling, spolu už dnes všadeprítomnou podporou inteligentných asistentov.

více informací...
08.01.2020

Krásné romantické lokny za pár minut s kulmou REVLON Pro Collection Salon Long-Last Curls and Waves Styler

Jako influncerka jsem byla vybraná do týmu nezávislých testerek, abych nestranně otestovala produkty a napsala své postřehy, pocity, zkušenosti.

více informací...

Archiv